На другом хостинге PHP скрипт работал, у вас не хочет, в чем проблема?

Если Вы действительно все настроили со своей стороны правильно, возможны 2 варианта:
а) У нас по умолчанию register_globals=off. На это в частности ругается движок osCommerce. Можно включить эту настройку для конкретного аккаунта, это открывает дополнительные бреши в системе, особенно если Вы используете параллельно несколько CMS. Одна может требовать register_globals=on, а во второй при этом появляются дополнительные бреши в защите.
б) На предыдущем хостинге PHP выполнялся как модуль web-сервера, а у нас он работает в режиме CGI. Замеченные отличия PHP в режиме CGI от модуля:
1) $SCRIPT_NAME выдает неверное значение. (Нужно пользоваться $PHP_SELF ($_SERVER['PHP_SELF']))
2) Не работают адреса типа: somehost.com/script.php/params/via/slash (нужно писать дополнительно правила для mod_rewrite)
3)Не работает HTTP авторизация (либо авторизоваться через куки и сессии, либо использовать паролирование в панели управления)
4) Скрипт не может получить ответ обратились к нему по http или https (можно получить номер порта и считать, что если 443 - значит https)
5) Включение в .htaccess команд типа php_admin_value в таком режиме приводит к сообщению 500 - InternalServerError (register_globals и прочие настройки делаются в индивидуальном php.ini).
Рус | Укр

Украинский хостинг сайтов, аренда серверов, регистрация доменных имён

 
Позвонить нам
Служба поддержки
support@hvosting.ua
+38 (044) 337-57-89
+38 (068) 304-43-64
+38 (063) 849-75-78
+38 (098) 213-96-12
+38 (050) 903-99-59
 
 

Ваш сайт растёт и ему требуется больше места под почту, базы данных и файлы?

все акции

Ваш сайт растёт и ему требуется больше места под почту, базы данных и файлы?

все акции
  • Оплатой квитанции в кассе банка
  • Liqpay
  • Privat24
  • Visa/mastercard
 
Хостинг новости
Зміна умов відновлення доменів із стану RedeptionPeriod з 01.05.2023
Повернення умов реєстрації доменів. З 1.05.2023 RedeptionPeriod становитиме 30 днів в реєстрах Хостмайстер.

Оплата через термінали Ibox
Друзі, ми додали ще один спосіб оплати хостингу та доменів: термінали Ibox. Як оплатити БЕЗ комісії ...

З Днем Незалежності, моя Україно!
Добра Бажаю, друзі вам сповна, Тепла і затишку у дім І перемоги нам усім! Нехай в житті вам пощастить, Дарує радість навіть мить, Весніє на душі розмай І мирним буде небокрай!

Збереження даних на VPS
Після численних звернень клієнтів ми запровадили нову послугу: за символічну оплату ми збережемо дані вимкненого VPS на обраний вами строк від 3 до 12 місяців: дані не будуь видалені після закінчення періода оплати та відключення сервера . У подальшому клієнт зможе без проблем відновити нормальну роботу свого сервера. Для отримання цієї послуги прохання звертатися: office@hvosting.ua

Інформація з приводу українських доменів:
до кінця воєнного стану відновлення домена із стану redemption period ("заморозка домена") буде дорівнювати вартості звичайного продовження домена (renew). Стан redemption period подовжено до 60-ти діб. Це режим максимального сприяння клієнтам, що на поточний момент не в змозі оплатити продовження домена. Ваш домен буде чекати на вас !

Тимчасово, до закінчення воєнного стану
Припиняємо нарахування реферальних. Це пов'язанно зі зниженням надходжень і з потребою покривати поточні витрати на з.п., оплати датацентрів та інші потреби функціонування. Звичайно, що після війни нарахування будуть відновлені.

Hvosting.ua - працює ! Україна - перемагає !!!
Друзі! Все під контролем: послуги надаються, всі сервіси працюють,домени функціонують. Ми на зв'язку постійно на office@hvosting.ua також в ФБ facebook.com/uahvosting

Архив RSS