Статьи

Работа c FTP
В нас на хостинге для получения права на запись по фтп нужно предводительно авторизироватся (войти) в панель укравления ispmanager. Такая сложность нужна для защиты вашых данных, которые хостятся у нас, от несанкционированного изменения третей стороной. Проблемма с такой системой защиты может возникнуть если у вас динамический ip-адрес. В этом случае вам следует обратится на support@hvosting.ua и сообщить об этом.

Работа с почтой
В этой статье подробно опишется работа с почтой и настройка поштовых клиентов.

Работа через ssh. Знакомство с shell.
Вы можете работать с Вашими сайтами через командный интерпретатор shell, если это предвидено Вашим тарифным планом. Через shell Вы можете работать с файлами сайта, загружать их на сервер, конфигурировать, работать с базой данных, запускать скрипты и т.д.

Базы данных
Каждым тарифным планом предусматривается определенное количество баз данных. Управление базами данных происходит в панели управления ispmanager в разделе "Базы данных". Вы можете создавать, редактировать, удалять, проверять на ошибки, загружать и восстанавливать базу, а также осуществлять управление пользователями базы данных с помощью панели, которая находится справа сверху.

1 2
Рус | Укр

Украинский хостинг сайтов, аренда серверов, регистрация доменных имён

 
Позвонить нам
Служба поддержки
support@hvosting.ua
+38 (044) 337-57-89
+38 (068) 304-43-64
+38 (063) 849-75-78
+38 (098) 213-96-12
+38 (050) 903-99-59
 
 

Ваш сайт растёт и ему требуется больше места под почту, базы данных и файлы?

все акции

Ваш сайт растёт и ему требуется больше места под почту, базы данных и файлы?

все акции
  • Оплатой квитанции в кассе банка
  • Liqpay
  • Privat24
  • Visa/mastercard
 
Вопросы, ответы и статьи про хостинг

Можно ли, в дальнейшем, изменить тарифный план?

Да, Вы в любой момент можете поменять свой тарифный план. Остаток финансов пересчитается согласно новому тарифному плану.

Все вопросы
Хостинг новости
Акція KYIV.UA
Переходь на український домен - ваше_ім'я.kyiv.ua - і отримай домен за половину вартості ! Тому що: Kyiv - НЕ Kiev ! Замовляй домен тут: https://hvosting.ua/domains.html Вартість домена kyiv.ua - всього 180 грн !!! Увага! ця доменна зона - синонімічна, тобто зареєструвати домен .kyiv.ua з аналогічним словом може тільки поточний власник домена kiev.ua Наприклад: hvosting.kiev.ua ===> hvosting.kyiv.ua

Зміна умов відновлення доменів із стану RedeptionPeriod з 01.05.2023
Повернення умов реєстрації доменів. З 1.05.2023 RedeptionPeriod становитиме 30 днів в реєстрах Хостмайстер.

Оплата через термінали Ibox
Друзі, ми додали ще один спосіб оплати хостингу та доменів: термінали Ibox. Як оплатити БЕЗ комісії ...

З Днем Незалежності, моя Україно!
Добра Бажаю, друзі вам сповна, Тепла і затишку у дім І перемоги нам усім! Нехай в житті вам пощастить, Дарує радість навіть мить, Весніє на душі розмай І мирним буде небокрай!

Збереження даних на VPS
Після численних звернень клієнтів ми запровадили нову послугу: за символічну оплату ми збережемо дані вимкненого VPS на обраний вами строк від 3 до 12 місяців: дані не будуь видалені після закінчення періода оплати та відключення сервера . У подальшому клієнт зможе без проблем відновити нормальну роботу свого сервера. Для отримання цієї послуги прохання звертатися: office@hvosting.ua

Інформація з приводу українських доменів:
до кінця воєнного стану відновлення домена із стану redemption period ("заморозка домена") буде дорівнювати вартості звичайного продовження домена (renew). Стан redemption period подовжено до 60-ти діб. Це режим максимального сприяння клієнтам, що на поточний момент не в змозі оплатити продовження домена. Ваш домен буде чекати на вас !

Тимчасово, до закінчення воєнного стану
Припиняємо нарахування реферальних. Це пов'язанно зі зниженням надходжень і з потребою покривати поточні витрати на з.п., оплати датацентрів та інші потреби функціонування. Звичайно, що після війни нарахування будуть відновлені.

Архив RSS